1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconHISTORYCZNY PROJEKT 15 Stycznia 2019
20 XII 2018r po raz ostatni w historii naszej szkoły odbyła się obrona Edukacyjnego Projektu Gimnazjalnego. Uczennica Daria Grzybek z klasy III Gimnazjum zaprezentowała pięknie przygotowane wystąpienie na temat :" Korea Południowa- fakty znane i nieznane". Uczennica wykonała samodzielnie dekoracje, miała na sobie specjalnie uszyty strój, przygotowała przekąski ulubione w Korei Południowej i co najważniejsze przedstawiła ogrom ciekawych informacji o tym niezwykłym miejscu na ziemi. Słuchacze oraz nauczyciele oceniający projekt byli pod dużym wrażeniem samodzielności i pracy jaką Daria włożyła w przygotowania do prezentacji tego projektu. Opiekunem projektu była nauczycielka historii p.Karolina Dobrzyńska
newsy iconIDĄ ŚWIĘTA ... 23 Grudnia 2018
Tradycyjnie, jak co roku, w grudniu czas na święta Bożego Narodzenia. W CE obchodziliśmy je w piątek 21 grudnia. Całość była w zasadzie trzyczęściowa. Część pierwsza to opłatki klasowe (od 9.00 do 11.00) w poszczególnych salach z udziałem wychowawców. Słychać było kolędy, niektórzy muzykowali (np. II La), na udekorowanych stołach pojawiły się słodkości, napoje, kawa i herbata, gdzieniegdzie także barszczyk i uszka na ciepło ...
newsy iconVI Bieg 9 Górników 23 Grudnia 2018
W niedzielę 16.12.2018 r. uczniowie klas pierwszych sportowych i fitness uczestniczyli w uczczeniu pamięci o ofiarach pacyfikacji KWK Wujek podczas stanu wojennego. Młodzież zapaliła znicz na grobie poległego na Wujku p. Bogusława Kopczaka, następnie marszobiegiem dotarła do miejsca nieopodal KWK Wujek i pobiegła pod krzyż upamiętniający tragedię. Dziękujemy organizatorom i opiekunom: p. Karolinie Dobrzyńskiej, p. A. Łacwik i P. M. Świetlik. Zapraszamy za rok.
newsy iconNASI STYPENDYŚCI 21 Grudnia 2018
20 grudnia 2018r. w zabytkowej auli gliwickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego (ul. Kozielska 1) odbyła się uroczysta regionalna gala wręczania pamiątkowych dyplomów uczniom, którzy w tym roku szkolnym otrzymali prestiżowe stypendium premiera za wyniki w nauce. Łącznie przyznano 56 stypendiów dla młodych ludzi z Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Knurowa i Pyskowic. Centrum Edukacji reprezentowali godnie Paulina Woźniak (II La) i Daniel Łątka (IV Ta) – oboje mieli średnią wyraźnie powyżej 5 i wzorowe zachowanie.
newsy iconWARSZTATY Z ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH NIEZBĘDNYCH NA WSPÓŁCZESNYM RYNKU PRACY 20 Grudnia 2018
14 grudnia 2018 uczniowie 3 i 4 klas Technikum nr 1 uczestniczyli w warsztatach "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" – realizowanych przez Fundację Media 3.0 we współpracy z firmą Facebook.
Czytaj więcej na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconMIKOŁAJKI W CE POŁĄCZONE Z MARATONEM PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL 20 Grudnia 2018
6.12.2018r. do Centrum Edukacji w Zabrzu przywędrował Mikołaj z sympatycznymi Śnieżynkami. Ale 6 grudnia w naszej szkole to nie tylko Mikołajki i paczki ze słodyczami. Tego dnia nasi uczniowie włączyli się także do Maratonu Pisania Listów Amnesty International.
Czytaj więcej na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconUWAGA KOMUNIKAT - EGZAMINY !!! 06 Grudnia 2018
Bardzo prosimy zapoznać się z terminami egzaminów w sesji styczeń-luty 2019 r. Informacje znajdują się przy wejściu do pokoju nauczycielskiego lub u p. Świetlika.
newsy iconPOLSKO- NIEMIECKO-FRANCUSKA WYMIANA MŁODZIEŻY ZABRZE , LISTOPAD 2018 05 Grudnia 2018
W dniach 18.-23.11.2018 odbyło się kończące cykl wymian trójstronnych (po spotkaniach w Berlinie w roku 2016 i Lille w 2017 ) seminarium w Polsce, zatytułowane "Wybory europejskie 2019- mój głos się liczy". Uczestniczyło w nim 12 uczniów naszej szkoły ( z klas 2TA,4TA i 4 TB) oraz młodzież ze szkół partnerskich (Berufskolleg am Haspel z Wuppertalu i Lycée des deux Caps z Marquise) wraz z opiekunami. Spotkanie współfinansowane przez Polsko Niemiecką Współpracę Młodzieży i pozyskane przez stronę francuską środki z programu Erasmus + zorganizowane zostało przez p.Mirosława Panka i p.Joannę Małnowicz.
newsy icon"Polska ta wielka rzecz" 15 Listopada 2018
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 14 listopada 2018 r. uczniowie Centrum Edukacji wzięli udział w uroczystej akademii na której wystąpił Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach pod hasłem "Polska to wielka rzecz", odbył się w Instytucji Kultury - Miasto Ogrodów. Zostali zaproszeni uczniowie szkól z województwa śląskiego, które szczególnie zaangażowały się w obchody tej rocznicy.
newsy iconOGROMNY SUKCES #śląskiej komórkomanii z DKMS 15 Listopada 2018
Jak można podsumować jednym słowem dzień dawcy szpiku w Centrum Edukacji??? SUKCES !!! W jeden tylko dzień zarejestrowało się w budynku naszej szkoły aż 50 nowych potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. BRAWO młodzież!
Dziękujemy !!!!
newsy iconSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY 15 Listopada 2018
W ramach obchodów Święta Niepodległości w dniu 9 XI 2018 przedstawiciele każdej klasy Centrum Edukacji brali udział w konkursie o tytuł Eksperta Historii Polski z lat 1918-2018. Wszystkim biorącym udział gratulujemy, zwycięzcami zmagań historycznych zostali:
Miejsce III Patryk Kopeć
Miejsce II Maksymilian Sładek
Miejsce I i tym samym tytuł Eksperta Historii otrzymała ANNA GRZENIA - BRAWO!
newsy iconBIAŁO-CZERWONE Centrum Edukacji 13 Listopada 2018
9 listopada 2018 miały miejsce uroczyste obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zanim jednak nastał ten uroczysty dzień przez cały tydzień młodzież już miała okazję poczuć magię nadchodzących wydarzeń. W czasie każdej przerwy lekcyjnej przez radiowęzeł szkolny puszczane były pieśni patriotyczne, ponieważ Centrum Edukacji brało udział w projekcie rozśpiewana przerwa z Nową Erą. Na korytarzach szkolnych pojawiły się dekoracje, wystawa plakatów niepodległościowych oraz przepięknie wykonana przez uczniów klasy I Tas flaga Polski oplatająca schody od parteru szkoły, aż do ostatniego piętra. ...
newsy icon#Komórkomania w Centrum Edukacji 07 Listopada 2018
Zapraszamy do obejrzenia filmów:

newsy iconZdrowotne ABC 07 Listopada 2018
"Wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają" - Heraklit. Już starożytni wiedzieli, że wiedza jest niezbędnym komponentem właściwego rozumienia i dbania o swoje zdrowie. Uczniowie CE mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowia i jego uwarunkowań uczestnicząc w szkolnym konkursie biologicznym "Zdrowie człowieka od A do Z". Konkurs stanowił część projektu edukacyjnego "Wspólnie na rzecz ochrony ziemi i zdrowia", który pozwala rozwinąć uczniom naszej szkoły wiadomości i umiejętności z zakresu ekologii oraz promocji zdrowia. Uczestnikom i zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy.
newsy iconPOKONAJMY NOWOTWORY KRWI 06 Listopada 2018
Centrum Edukacji z dumą reprezentuje Miasto Zabrze w ramach projektu #KOMÓRKOMANIA !! Uczniowie naszej szkoły wraz z Fundacją DKMS zostali naszpikowani wiedzą na temat możliwości zostania dawcą komórek macierzystych oraz dawcą szpiku dla osób niespokrewnionych. Od września tego roku wszyscy wychowawcy klas maturalnych prowadzili zajęcia o tym jak razem możemy pokonać nowotwory krwi. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania historii przeszczepu, którą opowiedział dawca szpiku pan Wojciech Wojnowski
5 listopada 2018. W murach naszej szkoły pojawił się również w dniu 6 listopada 2018 lekarz z Centrum Onkologii w Gliwicach dr Włodzimierz Mendrek specjalista transplantacji szpiku, który wygłosił wykład dla wszystkich klas maturalnych. Podejmowane przez nas działania miały na celu jak najlepiej przygotować młodzież Centrum Edukacji do Dnia Dawcy Szpiku, czyli możliwości rejestracji w bazie danych Fundacji DKMS, która odbędzie się 7 XI w naszej szkole w godzinach od 9.00 do 18.00. ZAPRASZAMY wszystkich chętnych i TY możesz uratować komuś życie- masz to w genach!!!
Relacja na szkolnym >> FaCEbooku
newsy iconCE DLA ZDROWIA 31 Października 2018
"Uncja środków zapobiegawczych jest lepsza od tony środków leczniczych."
Archibald Joseph Cronin
Ta sentencja szkockiego pisarza uświadamia nam, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć". Chodzi tu o zdrowy styl życia, którego podstawą jest pełnowartościowa dieta i aktywność fizyczna, ale także o regularne wykonywanie badań kontrolnych. Wiedzą to również uczniowie naszego gimnazjum, którzy przygotowali wystawę plakatów promujących prozdrowotne postawy w ramach realizowanego w Centrum Edukacji projektu edukacyjnego "Wspólnie na rzecz ochrony ziemi i zdrowia". Plakaty można podziwiać na parterze naszej szkoły. Zapraszamy !
newsy iconSZKOLENIE WOLONTARIUSZY 25 Października 2018

29 X 2018 w s.219 odbedzie się szkolenie wolontariuszy do pomocy przy organizacji i przebiegu
Dnia Dawcy Szpiku w naszej szkole. ZAPRASZAMY!!!
newsy iconKonkurs na najlepszą inicjatywę obchodów 100 lat Polski Niepodległej w CE- rozstrzygnięty! 24 Października 2018
W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli okazję SAMI zaproponować jak CE powinno obchodzić Święto Odzyskania Niepodległości. Zwycięską inicjatywą został projekt zaproponowany przez klasę ITa gdzie wychowawcą jest p. J. Ustupska-Kubeczek, całość działań dodatkowo koordynuje, wspiera i napędzą p. S. Stachowiak. "Słysząc głos człowieka co wsparcia potrzebuje bądź pewny, że na 100% przynajmniej 100 uczniów z CE do pomocy wystartuje!" Pod takim hasłem CE zrealizuje w roku 2018 akcję wsparcia Noclegowni dla Bezdomnych Mężczyzn w Rudzie Śląskiej. Pomysł wsparcia dla potrzebujących już w roku ubiegłym wymyśliła i promowała p. S. Stachowiak, zorganizowała ogromną pomoc współpracując z DPS w Zabrzu, dlatego w tym roku szkolnym uczniowie dzielnie włączyli się do zbiórki, a dodatkowo zainspirowani pomysłem niesienia pomocy na 100 lat Polski Niepodległej - realizują akcję zbierania karmy dla potrzebujących zwierząt w zabrzańskim schronisku. Prosimy o aktywne wspieranie obu zbiórek w naszej szkole. Gratulujemy klasie ITA. Realizacja w toku!!
newsy iconSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY 24 Października 2018
"Młodzież CE dla Niepodległej- szkolny konkurs historyczny o tytuł Eksperta Historii Polski z lat 1918- 2018", to kolejna propozycja nauczycieli historii p.K.Dobrzyńskiej oraz p. A.Łacwika na uroczyste uczczenie Święta Niepodległości w Polsce. Z okazji 100 rocznicy w tym roku szkolnym wszyscy przedstawiciele klas LO oraz Techniku jak również ostatnie klasy gimnazjalne wezmą udział w konkursie o tytuł Eksperta Historii Polski z lat 1918- 2018. Konkurs odbędzie się 9 XI 2018 w s.210 o godz. 10.00. ZAPRASZAMY !!!
newsy iconEKO HISTORIA 24 Października 2018
10 Październik to Ogólnopolski Dzień Drzewa z tej okazji w Centrum Edukacji ogłoszony został konkurs na wymyślenie imienia dla drzewa, które uczniowie naszej szkoły uroczyście posadzili we wrześniu.
Propozycji nazwy dla naszego młodziutkiego jeszcze Dąbka było wiele, wygrał - "CEntruś".
newsy iconCE POMAGA!!! 18 Października 2018
Możesz na 100 uczniów z CE liczyć w trudnej sytuacji, gdy w Twoje życie wda sie szereg komplikacji !
CE POMAGA !!!
100 Dawców Szpiku na 100 lat Niepodległej Polski.
ZAPRASZAMY 7.XI.2018 DZIEŃ DAWCY SZPIKU W CE W ZABRZU !!!!
newsy iconSukces uczniów Centrum Edukacji 18 Października 2018
12 września 2018 r. reprezentacja Centrum Edukacji zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Zabrza i Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych!!! Życzymy chłopakom złota w FINALE WOJEWÓDZKIM !!!
newsy iconPROJEKT WŁĄCZ HISTORIĘ 18 Października 2018
W tym roku Centrum Edukacji wraz z nauczycielami historii p.K.Dobrzyńska oraz p. A. Łacwikiem po raz pierwszy wzięło udział w projekcie historycznym #BohaterON. Nasi uczniowie z każdego oddziału Technikum oraz każdej klasy Liceum "włączyli historię " przez 63 dni ogólnopolskiej kampanii społecznej łączącej pokolenia upamiętniliśmy Powstańców Warszawskich wysyłając Im symboliczne pocztówki.
Centrum Edukacji- PAMIĘTAMY!
newsy iconSKO W CE, CZYLI SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 18 Października 2018
Czas akcji: 10 października (środa), godz. 11.10 – 12.00. Miejsce akcji: s. 220 (II p.) Inicjator akcji: tradycyjnie mgr K. Kurczyna (polonista) Bohaterowie: kilkunastu uczniów z naszego gimnazjum, liceum i technikum ...
newsy iconNowoczesne zawody czekają na ciebie w Technikum nr 1 - Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018 w Centrum Edukacji 04 Października 2018

W dniach 15-19 października 2018 r. w całej Polsce odbywa się Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK2018). W tym roku tydzień ten poświęcony jest tematowi "Bądź architektem swojego szczęścia.". Ma on zwrócić uwagę na źródła i możliwości wsparcia młodzieży i dorosłych w wyborach dróg edukacyjnych i zawodowych. W ramach tego wydarzenia w naszej szkole odbędą się następujące działania:
1. Kiermasz ofert pracy Młodzieżowych Biur Pracy 15.10.2018 r. 10.00 - 13.00 (hol na parterze szkoły);
2. Dni otwarte pracowni technicznych kształcących w zawodach: technik informatyk i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (15, 16 i 17.10.2018, godz. 9.00 – 14.00);
3. Uczestnictwo w konkursach organizowanych w ramach OTK.
Wszystkich zapraszamy do czynnego udziału w OTK2018 oraz konkursach, zwłaszcza uczniów planujących dalszą edukację w Technikum nr 1 i IX Liceum Ogólnokształcącym w Zabrzu.
>> Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018 - PROGRAM
>> "Chłopska Szkoła Biznesu" - Regulamin
>> "Chłopska Szkoła Biznesu" - Zgłoszenie
>> Konkurs literacki - regulamin
>> Konkurs fotograficzny - regulamin
>> Konkurs multimedialny - regulamin
newsy iconSamorząd Uczniowski 04 Października 2018
W dniu 28.09.2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Miło nam ogłosić, że Przewodniczącą Szkoły została Wiktoria Chmielewska z klasy 2Lb a pomagać jej będą zastępcy: Daniel Kurdek z 4Ta oraz Mikołaj Poloczek z 3Ls. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2018/2019. Szczegółowe informacje dostępne będą na szkolnej tablicy informacyjnej.
newsy icon100 tysięcy drzew na 100 -lecie niepodległości Polski 1918-2018 03 Października 2018
W ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości zrealizowany został kolejny projekt w Centrum Edukacji. Nauczyciele historii p.K.Dobrzyńska oraz p. A.Łacwik czuwali nad przebiegiem uroczystości. W naszej szkole w to wydarzenie zaangażowani zostali przedstawiciele każdej klasy zarówno na poziomie Liceum Ogólnokształcącego jak i Technikum oraz ostatnie klasy gimnazjalne. Projekt ma kształtować świadomość historyczną, budując tożsamość obywatelską i wzmacniając poczucie wspólnoty ...
newsy iconJak ten czas leci ... znowu Skarbnikowe Gody. 30 Września 2018
W sobotę 29 września zaczęliśmy od zbiórki w CE (10.30), a kwadrans później ruszyliśmy do centrum miasta. Zgodnie z hasłem "Kolorowe miasto" niektórzy uczniowie, a nawet nauczyciele, mieli zielone elementy ubioru i dodatki (znaczy ekologicznie). Jeden z uczniów przebrał się za franciszkanina (brązowy habit), co też miało wymowę ekologiczną.

newsy iconSPOTKANIA Z HISTORIĄ 30 Września 2018
"Za drutami- obozowe dzieje Zabrza w XX w" to tytuł konferencji, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Zabrzu. 25 IX 2018 klasa II Lb wraz z nauczycielami historii p.K.Dobrzyńską oraz A.Łacwikiem, uczestniczyła w tym wydarzeniu. W czasie konferencji uczniowie naszego Liceum mieli niezwykłą okazje zobaczyć na archiwalnych fotografiach historię naszego miasta i regionu od momentu wybuch I wojny światowej do końca lat 80' XXw, oglądając dawne miejsca odosobnienia w Zabrzu. Organizatorem wydarzenia była Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu oraz IPN odział w Katowicach w ramach projektu Spotkania z Historią.
newsy iconKONKURS HISTORYCZNY 30 Września 2018
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zorganizował konkurs "Pocztówka na sto lat - moja Niepoległa". W konkursie brali udział uczniowie p. J.Leszczyńskiej oraz p.K.Dobrzyńskiej z naszego Liceum oraz Technikum. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie pocztówki dotyczącej upamiętnienia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Trzymamy kciuki za naszych!
newsy iconPRZYSTANEK HISTORIA 30 Września 2018
Centrum Edukacyjne IPN w Katowicach - "Przystanek Historia" przygotowało w tym roku warsztaty plastyczno-historyczne. W dniach 19, 20, 21 IX uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych wraz z nauczycielem historii p. K.Dobrzyńską mieli okazję stworzyć własny komiks z historią w tle. Tematem zajęć było Odzyskanie Niepodległości. W czasie trzech dni warsztatów uczniowie wysłuchali również wykładu o Historii Polski w chwili Odzyskania Niepodległości wygłoszonego przez historyka p. Tomasza Goneta. Prace naszych uczniów można podziwiać na stronie www Przystanek Historia.
newsy iconKomunikat w sprawie RODO ! 21 Września 2018
RODO - "INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH I DANYCH TRANSMISYJNYCH", czyli tzw. >> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
newsy iconKOMUNIKAT ! 11 Września 2018
Informacja w sprawie stypendium szkolnego na rok szk. 2018/19
Centrum Edukacji w Zabrzu informuje, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2018/19 będą przyjmowane do 17.09.2018r. (zgodnie z art. 57§4 KPA DzU z 2017 poz. 1257). Kryterium dochodowe we wrześniu 2018r. wynosi 514 zł netto na osobę , a od 1 października 2018r. ulegnie zmianie i wyniesie 528 zł na osobę. ...
newsy iconRekrutacja do projektu "Nasza jakość - Twoja szansa ..." – ostatni rok realizacji 11 Września 2018
Zapraszamy uczniów Technikum nr 1, do udziału w rekrutacji w projekcie "Nasza jakość - Twoja szansa - kompleksowy program rozwoju szkolnictwa zawodowego". W projekcie tym zdobędziesz dodatkowe umiejętności w ramach zajęć specjalizujących (programowanie, bazy danych, połączenia instalacji i urządzeń OZE), szkoleń przygotowujących do egzaminów kwalifikacyjnych, kursów certyfikowanych (prawo jazdy kat B, kurs wózków widłowych, język programowania C++, Uprawnienia SEP, Fotowoltaika), płatne staży wakacyjnych.

>> Formularze do pobrania
newsy iconŚcieżki Kopernika – nauka i zabawa w Laboratoriach na Politechniki Śląskiej 06 Września 2018
Rusza kolejny nabór do projektu "Ścieżki Kopernika" - zapraszamy uczniów wszystkich klas szkół średnich (Technikum nr 1 i IX Liceum Ogólnokształcące) do udziału w projektach "Zabrzańskie ścieżki Kopernika" - Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (IŚIE) oraz "Ścieżki Kopernika w Zabrzu" - Wydział Inżynierii Biomedycznej (IB) – moduł I i II. ...
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Ścieżki Kopernika w Zabrzu"
>> REGULAMIN rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Zabrzańskie Ścieżki Kopernika"
>> Ścieżki Kopernika w Zabrzu - opis modułów
>> ZABRZEŃSKIE ŚCIEŻKI KOPERNIKA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
newsy iconZAPROSZENIE ! 06 Września 2018
Zapraszamy na piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji!!! Data 8 września 2018 r. godz. 12.00-18.00
Miejsce "Parku 12C" przy ulicy Sienkiewicza 43.
>>> ZOBACZ PLAKAT
newsy iconInformacje o programie "Dobry start" 19 Czerwca 2018
1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu "Dobry Start". Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program "Dobry Start" to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.
Więcej informacji na:     >> Stronie programu       >> PLAKAT        >> ULOTKA
newsy iconLekcji historii w Muzeum w Gliwicach 16 Czerwca 2018
Klasa ILb wraz z wychowawcą p. K.Dobrzyńską oraz p.W.Przybyłą uczestniczyła wczoraj w lekcji historii w Muzeum w Gliwicach. Temat zajeć: "Wybuch II wojny światowej- prowokacja gliwicka". Uczniowie mieli okazję zwiedzić Radiostację oraz wysłuchać bardzo ciekawej historii, tego miejsca - historii której nie ma w podręcznikach.
newsy iconNOWE FILMY 16 Czerwca 2018
Dwa nowe filmy: "Sesja naukowa z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę" i "MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA Z KULTURĄ - Gatunki filmowe: horror" zrealizowane przez Szkolną Telewizję Internetową.
ZOBACZ FILMY - >> Szkolna Telewizja Internetowa CE "MULTI NEWS"
newsy iconKomunikat ! 08 Czerwca 2018
W sekretariacie szkolnym (p. 108) jest do odebrania decyzja w sprawie przyznania II części stypendium szkolnego. Upoważnionym do odbioru decyzji jest wnioskodawca (rodzic lub pełnoletni uczeń). Termin realizacji tj. zwrot poniesionych kosztów na cele edukacyjne, na podstawie przedstawionych faktur do 22.06.2018r.
newsy iconWAŻNY KOMUNIKAT ! 25 Maja 2018
Szanowni Absolwenci ,
Dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla absolwentów, którzy uzyskali wykształcenie średnie 27 kwietnia 2018 r. będą do odbioru od godziny 12.00 dnia 25 maja 2018 roku w sekretariacie uczniowskim. Zapraszamy.
newsy iconIII KONWENCJA FITNESS W CENTRUM EDUKACJI 23 Maja 2018
22.05.2018r. w Centrum Edukacji miała miejsce III Konwencja Fitness połączona z Dniami Otwartymi Szkoły.
ZOBACZ FILM - >> Szkolna Telewizja Internetowa CE "MULTI NEWS"
FOTORELACJA na >> YOUNGFACE.TV - CENTRUM EDUKACJI
newsy iconIII Konwencja FITNESS oraz Dni Otwarte Szkoły 15 Maja 2018

Przedstawimy i pokażemy Wam w zarysie świat fitness i sportu, będzie wspólna zabawa, radość i wysiłek.
Będzie głośno i energetycznie. Bądź fit razem z nami w tym dniu Zapraszamy 22 maja 2018r.
newsy iconEgzaminy zawodowe w sesji czerwiec-lipiec 2018 r. 09 Maja 2018
Przypominamy uczniom i absolwentom CE, aby sprawdzili terminy egzaminów z poszczególnych kwalifikacji.
Harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy korkowej na I piętrze. Zapraszamy
.
newsy iconTargi Edukacyjne w Zabrzu 2018 25 Kwietnia 2018
17 kwietnia 2018 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu odbyły się XX Zabrzańskie Targi Edukacji "Szkolne Prezentacje", na których pojawiła się również nasza szkoła – Centrum Edukacji.
Zobacz film na szkolnym >> FaCEbooku

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Wyższa Szkoła Techniczna
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś