newsy iconKierunki techniczne – pewna praca. 20 Grudnia 2011
27 listopada grupa 30 uczniów Technikum uczestniczyła w Dniu Otwartym Wydziału Mechaniczno – Technologicznego. Celem wizyty było zapoznanie się uczniów z bogatą bazą dydaktyczna wydziału oraz z kierunkami prowadzonymi w poszczególnych katedrach. Uczniowie uczestniczyli również w Targach Pracy na których mogli się przekonać w jakich zawodach obecnie firmy poszukują pracowników do swoich Firm. Relację z wizyty można zobaczyć w galerii.

Krzysztof Kaptur
newsy iconWyjazd do Berlina 20 Grudnia 2011
Dnia 12 grudnia odbyła się 6-dniowa wycieczka do Berlina. Poniżej znajdują się recenzje uczniów, którzy brali w niej udział.

Wycieczka do Berlina trwała 6 dni, od 12 grudnia do 17 grudnia. Głównym celem była integracja z innymi uczniami, zwiedziliśmy też część Berlina.
newsy iconProjekt "Od szkoły średniej do Uniwersytetu i Rynku Pracy" 07 Listopada 2011
W tym roku szkolnym Technikum nr 1 W Centrum Edukacji w Zabrzu rozpoczęło realizację w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" projekt "Od szkoły średniej do Uniwersytetu i Rynku Pracy".
Przewidywany czas realizacji projektu wynosi 2 lata. Główne założenia projektu to m.in
newsy iconGIMNAZJUM HALLOWEEN 03 Listopada 2011
Hallo... hallo...
To my Duchy Naczelne chcemy Wam opowiedzieć pewną historię. Dawno, dawno temu (a było to w zeszły piątek) do CE przybyły wszystkie znane nam upiory, wiedźmy, strachy i czarownice. Jak co roku chcieli odbyć swój sabat.
newsy iconDNI OTWARTE I TARGI PRACY W CE 24 Października 2011
W dniach 18 – 20 października odbyły się po raz kolejny Dni Otwarte Centrum Edukacji.
Pierwsze dwa dni to spotkania z młodzieżą okolicznych gimnazjów (nr 1, 25, 29), w ramach których uczniowie zapoznali się ze specyfiką zawodów technik informatyk i elektronik oraz wzięli udział w lekcjach otwartych w pracowniach informatycznych i elektronicznej.
newsy iconDzień Edukacji Narodowej czyli niebo w gębie 19 Października 2011
Dnia 13.10.2011 jak co roku hucznie świętowaliśmy nasze święto czyli Dzień Edukacji Narodowej. Tradycja to fajna sprawa, a jako że my też fajni jesteśmy i nasza szkoła fajna jest, no i oczywiście Ci, bez których by jej nie było czyli nasi NAUCZYCIELE, postanowiliśmy z pełnym rozmachem uczcić to święto.
newsy iconCE na trzecim miejscu w tenisie stołowym 18 Października 2011
Dnia 15.10 odbyły się Mistrzostwa Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Nasza szkoła w składzie: Mateusz Połenczak - kl. III TC, Piotr Kudzia i Tomasz Kmiciński - kl. II TB zajęła trzecie miejsce drużynowo oraz Mateusz Połenczak trzecie miejsce indywidualnie. Opiekunem drużyny był nauczyciel W-Fu - Henryk Ratajczak.
newsy iconLEKCJA PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH 09 Października 2011
Dnia 8 września 2011 klasa 2TB wzięła udział w praktycznej lekcji przyrządów pomiarowych, inicjatorem której była pani Joanna Świderska-Ksyta. Dzięki uprzejmości pływalni NEPTUN w Gliwicach nasi uczniowie zobaczyć mogli budowę i działanie urządzeń odpowiedzialnych za właściwe funkcjonowanie tak dużego obiektu, po to by następnie zanalizować swoje obserwacje i zastosować je w praktyce podczas lekcji w szkole. Ich zaangażowanie i chęć zdobycia dodatkowych informacji nagrodzone została godziną pływania i dobrej zabawy. A oto filmik z tego wyjścia:
newsy icon2TB NA CZANTORII 09 Października 2011
Rok szkolny na dobre się rozpoczął. Chcąc złapać oddech przed czekającą nas ciężką pracą zdecydowaliśmy się na jednodniowy wypad do Ustronia na Czantorię Wielką (995 m n.p.m.). Choć trasa wcale nie była płaska, niczym rącze strzały pomknęliśmy na szczyt, aby móc rozkoszować się pięknem polskiej jesieni i niesamowitym krajobrazem rozciągającym się wokoło. Kontemplacjom naszym towarzyszyła wierna harmonijka ustna, która niczym czarodziejski flet dodawała nam siły i mobilizowała do dalszej wędrówki, i tak udało nam się zdobyć również Przełęcz Beskidek (684 m n.p.m). Było cudownie, choć niewielką trwogą napełnił nas "dystans" dzielący nas od najbliższego pociągu powrotnego do domu;ale i tu odnieśliśmy sukces. W końcu, choć zmęczeni to jednak zadowoleni wróciliśmy do Zabrza. Było warto.
newsy iconProjekt - "Poznaję, badam, wiem" 03 Października 2011
Gimnazjum nr 11 uczestniczy w projekcie "Poznaję, badam, wiem" realizowanym przez Urząd Miejski w Zabrzu współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych".

Celem projektu jest zmniejszenie dysproporcji oraz zwiększenie szans dalszego rozwoju edukacyjnego 960 uczniów i uczennic 12 gimnazjów z terenu Zabrza poprzez zwiększenie ich wiedzy i umiejętności w zakresie przedmiotów przyrodniczo-informatycznych, humanistycznych, artystycznych oraz języków obcych.

W ramach projektu możliwe jest uczestniczenie w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych organizowanych na terenie gimnazjum oraz w wycieczkach edukacyjnych.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. zasady rekrutacji i niezbędne dokumenty do pobrania
newsy iconComenius 2009/11 30 Września 2011
W dniu 30.09.2011 roku oficjalnie zakończyliśmy wszystkie prace nad projektem z Programu Comenius "Uczenie się przez całe życie", w który zaangażowane były szkoły z 10 krajów europejskich tj. z Włoch, Norwegii, Grecji, Portugalii, Bułgarii, Hiszpanii, Litwy, Turcji, Rumunii i oczywiście z Polski. Temat tego projektu PRZYSZLI NAUCZYCIELE EUROPEJSCY ściśle związany jest z modelem współczesnego europejskiego nauczyciela.

W trakcie dwóch lat współpracy staraliśmy się znaleźć wspólny mianownik pomiędzy oczekiwaniami nauczycieli a otaczającą ich rzeczywistością szkolną. Mając na uwadze systemy kształcenia nauczycieli w całej Europie zmierzyliśmy się z zadaniem stworzenia wspólnego dla całej Europy "PORADNIKA NAUCZYCIELA W OPARCIU O STRATEGIĘ LIZBOŃSKĄ" Poradnik ten, jak również pozostałe produkty naszych działań odnaleźć można w języku angielskim na oficjalnej stronie projektu: https://files.itslearning.com lub na stronie szkoły, gdzie znajduje się produkt polski.

Akcentem finałowym naszych działań była konferencja z udziałem telewizji, podczas której projekt zaprezentowany został nie tylko nauczycielom i uczniom naszej szkoły. Naszymi honorowymi gośćmi byli prof. Leonardo Pangalo z Włoch, dyrektorzy zaprzyjaźnionej szkoły oraz przedstawiciele organu prowadzącego.
newsy iconZapowiedzi teatralne 09 Września 2011
2.10 w niedzielę o 12:00 odbędzie się przedstawienie Cholonek w Katowickim teatrze Korez.
Bilet ulgowy jest w cenie 30zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Joanną Świderską w celu nabycia biletu do dnia 20.09.2011.

Bytom - Teatromania
Pantomima Wrocławska - "Osąd"

Korea Południowa - Pansori Brecht SACHEON-GA
7-16 października
newsy iconSzkolna Liga Piłki Nożnej 06 Września 2011
Serdecznie informujemy, że rusza tegoroczna V edycja Szkolna Liga Piłki Nożnej. Zapraszamy wszystkich uczniów do zapisów, zgłoszenia prosimy zostawiać u nauczycieli
W-F'u. Zgłoszenia dotyczą jedynie klas ponadgimnazjalnych. Wszelkie rejestracje do 16-tego września.
newsy iconTematy prezentacji maturalnych 03 Września 2011
Informujemy, iż na stronie ukazała się lista tematów prezentacji maturalnych z języka polskiego na maj 2012.

Lista jest dostępna pod linkiem:
newsy iconRozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 25 Sierpnia 2011
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Centrum Edukacji odbędzie się w czwartek 01.09.2011 o godzinie 9.
newsy iconEgzaminy poprawkowe i spisy podręczników 05 Lipca 2011
Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 25, 26 i 29.08.2011 r. Poniżej szczegółowy plan. Dostępne na stronie są również już spisy podręczników na rok 2011/2012, spisy dostępne są w dziale "Dokumenty" pod linkiem:
newsy iconRozdanie świadectw 04 Lipca 2011
Zdjęcia z uroczystości dostępne są już w naszej galerii pod adresem: Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym 2011/2012.
newsy iconZakończenie roku szkolnego 19 Czerwca 2011
Dnia 22 czerwca 2011 o godzinie 9.00 odbędzie się oficjalne zakończenie roku szkolnego oraz rozdanie świadectw.

Do zobaczenia!
newsy iconEgzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe 10 Czerwca 2011
Egzamin pisemny dla wszystkich zawodów odbędzie się 13 czerwca 2011 o godz. 12.00 w dużej sali sportowej.
Na egzamin przychodzimy co najmniej 30 minut przed jego rozpoczęciem przynosząc czarny długopis oraz dowód tożsamości.

Etap praktyczny:

Technik ekonomista
14 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
2 zmiana godz. 15.00

Technik elektronik
15 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00

Technik informatyk
15 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
2 zmiana godz. 15.00

16 czerwca 2011
1 zmiana godz. 9.00
newsy iconMatura 2011 04 Maja 2011
W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Trzy (szanowni Licealiści) lub cztery lata (szanowni Uczniowie technikum) za Wami, teraz pozostała jedynie(!) matura. Od środy 4 maja zaczyna się wielkie egzaminowanie – na początek język polski, później matematyka, wreszcie język obcy. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać czas spędzony w szkole średniej, życzymy powodzenia. Niech moc będzie z Wami!
RK
newsy iconKonkurs informatyczny "TIK?-TAK!" 29 Kwietnia 2011
Uczniowie klasy 1 Tb naszego Technikum Informatycznego zajęli wysokie miejsca w ogólnopolskim konkursie informatycznym "TIK?-TAK!". Konkurs dotyczył szeroko pojętej wiedzy z Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych. Damian Korus w kwalifikacjach zajął 6 miejsce a turę finałową zakończył na 12 miejscu. Arkadiusz Stachelski w finale konkursu zajął 16 miejsce. Nasza szkoła zajęła 30 miejsce wśród ponad 400 szkół z całej Polski biorących udział w konkursie.
newsy iconLaureat 14 Kwietnia 2011
Nasz uczeń, z klasy III GA, Szymon Nowak został laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii. Szymon dzielnie zmagał się z mrokami wiedzy o zachowaniach człowieka, co dało mu owoc w postaci zwolnienia z obowiązku pisania części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego. W dniu 4 kwietnia 2011 wraz z opiekunem mgr Mariuszem Świetlikiem wziął udział w uroczystym spotkaniu z władzami miasta i przedstawicielami kuratorium oświaty. Zachęcamy gimnazjalistów z młodszych klas do powtórzenia jego osiągnięcia. To naprawdę się opłaca !!!
newsy iconEgzamin gimnazjalny 2011 12 Kwietnia 2011
Tegoroczny egzamin gimnazjalny będzie odbywał się między 12 a 14 kwietnia 2011. Wszystkim naszym trzecioklasistom życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki.
newsy iconFinisz Ligi Szkolnej 10 Kwietnia 2011
W środę 6 kwietnia zakończyły się rozgrywki IV edycji szkolnej ligi halowej w piłce nożnej dla klas ponadgimnazjalnych w Centrum Edukacji.
newsy iconTydzień filmowy 10 Kwietnia 2011
W naszej szkole odbył się Tydzień Filmowy w ramach Wielkiej Akcji Promocji Języków Obcych. W ciągu całego tygodnia uczniowie mieli szansę posłuchać na przerwach muzyki filmowej oraz podziwiać plakaty o tematyce filmowej przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

newsy iconProjekt "Uczenie się przez całe życie" 19 Marca 2011

Projekt Comenius w naszej szkole

W 2009 roku nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu "Uczenie się przez całe życie" pod tytułem "Przyszli nauczyciele europejscy – poradnik dla nauczycieli według Strategii Lizbońskiej".

newsy iconPrezentujemy książki z naszej biblioteki 25 Lutego 2011
Dzisiaj na stronie pojawił się nowy dział:
- Opisy książek

Ukazała się już też pierwsza recenzja Książki Joanny Fabickiej z cyklu o Rudolfie w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do czytania.

Nowy dział dostępny jest pod adresem:
Zaułek uczniowski -> Opisy książek
newsy iconBezpieczny uczeń 25 Lutego 2011
Uczestnictwo w ogłoszonym przez Zespół Szkół nr 3 i Straż Miejska w Zabrzu konkursie "Bezpieczny uczeń" zgłosiła tylko Jagoda Orzech z 3Ga w kategorii "Bezpieczny uczeń na drodze". W ramach tego konkursu przygotowała przewodnik multimedialny prezentujący zasady zachowania i poruszania się na drodze.

newsy iconI miejsce w konkursie 08 Lutego 2011
Miło nam poinformować, że uczennice Technikum Ekonomicznego Aneta Zawacka i Iwona Gasz (pod opieką p. Marzeny Lanuszny) uzyskały I miejsce w konkursie "Moja firma zatrudnia osobę niepełnosprawną" organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zabrzu.
SERDECZNIE GRATULUJEMY.
newsy iconPILNY KOMUNIKAT MATURALNY!!! 03 Lutego 2011
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 1 lutego 2011 r. dla absolwentów, którzy w roku szkolnym 2009/2010 nie zdali egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów albo przerwali egzamin maturalny i deklarują ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego w roku 2011


newsy iconŚpiewajcie Panu z weselem 01 Lutego 2011
Paulina Łątka wyśpiewała 2 miejsce na IV Zabrzańskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajcie Panu z weselem"
W dniu 16 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół nr 12 w Zabrzu odbył się IV Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek "Śpiewajcie Panu z weselem" pod honorowym patronatem Księdza biskupa Gerarda Kusza i Pani Prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik. W konkursie udział wzięli 2 naszego Gimnazjum: Paulina Łątka i Adrian Borowski. Wykonali oni po 2 utwory kolędę i pastorałkę.
Paulina w kategorii soliści gimnazjalni zdobyła 2 miejsce - SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!
Finalistów można było posłuchać 14 stycznia 2011 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu Rokitnicy.
newsy iconSukcesy w konkursie fotograficznym "Praca w moim mieście" 01 Lutego 2011
Uczniowie klas pierwszych naszego Gimnazjum wzięli udział w miejskim konkursie fotograficznym "Praca w moim mieście" organizowanym w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Prace nadesłane na konkurs spotkały się z przychylną opinią jury, które przyznało 2 miejsce dla Agnieszki Beldzik oraz 3 miejsce dla Alicji Pańko.
newsy iconApel Śląskiego Kuratora Oświaty 11 Stycznia 2011
dot. bezpiecznego spędzania czasu wolnego w okresie ferii zimowych przez dzieci i młodzież.
Szanowni Rodzice,

Organizując swoim dzieciom czas wolny od zajęć szkolnych, proszę zwrócić uwagę na trudne, zmieniające się warunki atmosferyczne oraz pamiętać, aby w trakcie zabaw i uprawiania sportów zimowych, korzystać z miejsc do tego przeznaczonych. Powinny to być miejsca i obiekty profesjonalnie przygotowane, na których coraz częściej można korzystać z fachowej opieki instruktorskiej. Jest to obowiązek egzekwowany od osób pełniących opiekę nad dziećmi i młodzieżą pod karą grzywny lub nagany. Jednocześnie należy pamiętać, aby sprzęt sportowy, z którego korzystają dzieci i młodzież był sprawny, sprawdzany przed każdym użyciem, a przede wszystkim dostosowany do umiejętności i wieku dziecka. Bezwzględnie należy unikać jazdy na łyżwach na zamarzniętych zbiornikach wodnych oraz jazdy na sankach po drogach publicznych, a także w miejscach bezpośrednio przy nich położonych.

Szanowni Państwo! Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży jest naszą wspólną troską, proszę zatem o skuteczne i przemyślane działania w tym zakresie.
Wicekurator
mgr Dariusz Wilczak
newsy iconWigilia w świetlicy środowiskowej "Andrzejka" 21 Grudnia 2010
Dnia 16.12.2010 r. Jagoda Orzech, Karolina Ratajczak, Patrycja Kulma, Dorota Tomaszewska, Pani dyrektor Pytlik oraz prof. Gałka uczestniczyli w wigilii w świetlicy środowiskowej "Andrzejka", podczas której zostały wręczone paczki przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
newsy iconLiga szkolna 27 Listopada 2010
Trwają rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej. W lidze uczestniczy 11 drużyn z 10 klas ponadgimnazjalnych, podzieleni na 2 grupy. Po 7 rundach w grupie 1 – pierwsze miejsce zajmuje drużyna z klasy 2 Tib, a w grupie 2 – drużyna z klasy 4 Tib. Dotychczas rozegrane mecze są emocjonujące i stoją na wysokim poziomie sportowym.
Zapraszamy do kibicowania.
newsy iconDyktando z j. angielskiego 11 Listopada 2010
W dyktandzie z języka angielskiego dla gimnazjum zwyciężyli:
Klasa 1 - Angielika Połczyńska
Klasa 2 - Dawid Krawczyk
Klasa 3 - Adam Szewczyk
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
newsy iconUdział uczniów CE w zawodach rejonowych w tenisie stołowym 09 Listopada 2010
W sobotę 7 listopada odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii chłopców drużyna Centrum Edukacji uplasowała się na 4 miejscu. W silnej stawce zawodników nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: 7 -Krystian Dygas 2Tia , 9- Robert Korzan 3Tia, 12 -Robert Liszka 3Tia.

Jedynie 2 punktów zabrakło do 3 miejsca. Bezkonkurencyjna okazała się ekipa ZSO nr 1 z Rudy Śląskiej, która wygrała zawody i uzyskała awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

newsy iconPotrójne wicemistrzostwo!!! 03 Listopada 2010
Miło mi donieść, iż na rozegranych w sobotę 30 października Mistrzostwach Zabrza w tenisie stołowym bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie CE.

W kategorii dziewcząt 2 miejsce zajęła Sandra Kubacka z 1La. Ponadto w zawodach wystąpiły Marzena Czaja z 2TiB (11 miejsce) oraz Natalie Sosna z 3La (17 miejsce). W kategorii drużynowej dziewcząt CE zajęło 5 miejsce.

Jeszcze lepiej wypadli się chłopcy. Krystian Dygas z 2 TiA wywalczył 2 miejsce, Robert Korzan z 3TiA był 6 a jego kolega z klasy Robert Liszka uplasował się na 17 miejscu. Drużynowo ekipa CE zajęła 2 miejsce dające awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w najbliższą sobotę w ZS nr 10 w Zabrzu.

Tenisistami stołowymi na co dzień opiekuje się Henryk Ratajczak a opiekunem na zawodach był Michał Grzyb.
newsy iconDni Otwarte Centrum Edukacji 01 Listopada 2010
W dniach 20 i 22 października odbyły się Dni Otwarte Centrum Edukacji w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Głównym celem było przedstawienie młodzieży gimnazjalnej innych szkół zawodów technika elektronika i informatyka.
newsy iconUczniowie CE na Politechnice Śląskiej w Gliwicach 29 Października 2010
Uczniowie klasy III TE wraz z opiekunem p. Joanną Świderską wzięli udział w Dniach Otwartych na Politechnice Śląskiej.
newsy iconHALLOWEEN 25 Października 2010
HALLOWEEN W CENTRUM EDUKACJI

Masz ciekawy pomysł na plakat, maskę, przebranie?

Przynieś swoje prace i udekorujmy wspólnie szkołę.
Wszystkie prace proszę przynosić do sal PA2, PJF, PJA do dnia 5 listopada.


Dekorowanie szkoły odbędzie się 5 listopada o godz. 17.

ZAPRASZAMY
newsy iconDYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 25 Października 2010
DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJUM

Odbędzie się 27 października o godz. 9.10 w salach POŚ (klasa1) oraz PJA (klasa 2,3).

newsy iconAkademia dobrego wychowania 19 Października 2010
Dnia 11.10.2010 klasy II LA, II TB oraz III TB pod opieką P. Przybyły, P. Kowalskiej i P. Surdyki udały się do Multikina w celu uczestnictwa w akcji 'Akademia dobrego wychowania'. Projekt ten został podzielony na dwie części.
newsy iconZakończenie projektu Trójkąta Weimarskiego. 10 Października 2010
W dniach 20-25 września odbyło się ostatnie spotkanie aktualnych grup projektu. Tym razem miało to miejsce w Zabrzu. Zajęcia nieco różniły się od poprzednich, ponieważ miały na celu podsumowanie wcześniejszych wymian, które odbywały się Dortmundzie i Zuydcoote. Streszczenie uzyskanych dotąd wiadomości, wybranie najlepszej z gier, aż na sam koniec doprowadzenie bloga do perfekcji i jego prezentacja.
newsy iconRajd Turystyczno-Historyczny na Żywiecczyźnie 02 Października 2010
W czwartek 23 września 2010 roku drużyna z Centrum Edukacji w składzie: Artur Justyna , Rafał Pora oraz Tomek Dobrzyński pod opieką Mariusza Świetlika wzięła udział w rajdzie upamiętniającym 70 – tą rocznicę wysiedleń ludności Żywiecczyzny dokonanych przez Niemców podczas II wojny światowej. Rozpoczęcie rajdu nastąpiło o godzinie 10-tej w Ciścu, po oficjalnym rozpoczęciu uczestnicy przeszli na boisko sportowe gdzie odbyły się konkurencje sprawnościowe (strzelanie z broni pneumatycznej, rzut granatem oraz bieg w masce przeciwgazowej).

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Deklaracja dostępności Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Wyższa Szkoła Techniczna
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś