1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconHalloween 2008 28 Kwietnia 2010
31 października to w krajach anglosaskich to upiorne święto HALLOWEEN, które pomimo swojej upiornej nazwy jest słodkie i wesołe.

Podążając za tą tradycją również w naszej szkole, choć na wskroś słowiańskiej IV piętro zamieniło się w DOM STRACHÓW. Przygotowania zaczęły się już dzień wcześniej późnym wieczorem, kiedy niczym zombie grupa uczniów przybyła na wezwanie swoich nauczycieli języka angielskiego i ozdobiła szkołę symbolami typowymi dla święta duchów. Jak na HALLOWEEN przystało było dużo zabawy i śmiechu, szkoła pachniała prażoną kukurydzą i jabłkami, a hasło Trick or Treat pozwalało uczniom zebrać słodki okup.

W związku ze zorganizowanym w szkole Dniem Języków Obcych dnia 31 października rozstrzygnięty został konkurs na najfajniejszą dekorację drzwi do sal lekcyjnych.
Tematem dekoracji były FASCYNACJE JĘZYKAMI OBCYMI naszych uczniów, wykonane dowolną techniką. Specjalnie powołana komisja oceniła prace i przyznała 2 główne nagrody w szkołach ponadgimnazjalnych, które otrzymały klasy 2La, 1Tib oraz nagroda w gimnazjum dla klasy 2Gb

17/11/08
Dodał: root
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś