1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconZakończenie projektu Trójkąta Weimarskiego.
W dniach 20-25 września odbyło się ostatnie spotkanie aktualnych grup projektu. Tym razem miało to miejsce w Zabrzu. Zajęcia nieco różniły się od poprzednich, ponieważ miały na celu podsumowanie wcześniejszych wymian, które odbywały się Dortmundzie i Zuydcoote. Streszczenie uzyskanych dotąd wiadomości, wybranie najlepszej z gier, aż na sam koniec doprowadzenie bloga do perfekcji i jego prezentacja.
Projekt ten zapewne na długo pozostanie nam w pamięci, tym bardziej, że nie składały się na niego tylko i wyłącznie nauka i lekcje. Poprzez zabawę dużo skuteczniej nauczyliśmy się wielu pożytecznych rzeczy oraz bliżej poznaliśmy naszych przyjaciół z innych krajów. W ciągu tych pięciu dni zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, takich jak kopalnia Guido, czy zabytkowe miasto Kraków.
Tak więc kolejne spotkanie trzech grup: polskiej, niemieckiej i francuskiej zakończyło się pełnym sukcesem. Zapewne na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie zapraszamy innych uczniów technikum do udziału w następnych odsłonach projektu, otwarcia się na współprace narodową i chęć integracji.

Wszystkich zainteresowanych wrażeniami uczestników zapraszamy na bloga:
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś