1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconComenius 2009/11
W dniu 30.09.2011 roku oficjalnie zakończyliśmy wszystkie prace nad projektem z Programu Comenius "Uczenie się przez całe życie", w który zaangażowane były szkoły z 10 krajów europejskich tj. z Włoch, Norwegii, Grecji, Portugalii, Bułgarii, Hiszpanii, Litwy, Turcji, Rumunii i oczywiście z Polski. Temat tego projektu PRZYSZLI NAUCZYCIELE EUROPEJSCY ściśle związany jest z modelem współczesnego europejskiego nauczyciela.

W trakcie dwóch lat współpracy staraliśmy się znaleźć wspólny mianownik pomiędzy oczekiwaniami nauczycieli a otaczającą ich rzeczywistością szkolną. Mając na uwadze systemy kształcenia nauczycieli w całej Europie zmierzyliśmy się z zadaniem stworzenia wspólnego dla całej Europy "PORADNIKA NAUCZYCIELA W OPARCIU O STRATEGIĘ LIZBOŃSKĄ" Poradnik ten, jak również pozostałe produkty naszych działań odnaleźć można w języku angielskim na oficjalnej stronie projektu: https://files.itslearning.com lub na stronie szkoły, gdzie znajduje się produkt polski.

Akcentem finałowym naszych działań była konferencja z udziałem telewizji, podczas której projekt zaprezentowany został nie tylko nauczycielom i uczniom naszej szkoły. Naszymi honorowymi gośćmi byli prof. Leonardo Pangalo z Włoch, dyrektorzy zaprzyjaźnionej szkoły oraz przedstawiciele organu prowadzącego.
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś