1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconWyjazd do Berlina
Dnia 12 grudnia odbyła się 6-dniowa wycieczka do Berlina. Poniżej znajdują się recenzje uczniów, którzy brali w niej udział.

Wycieczka do Berlina trwała 6 dni, od 12 grudnia do 17 grudnia. Głównym celem była integracja z innymi uczniami, zwiedziliśmy też część Berlina.
Mimo, że pogoda nam nie dopisała to i tak dobrze się bawiliśmy. Opiekunowie byli w porządku, a z animatorami można się było łatwo dogadać. Poznaliśmy obcą kulturę, podszkoliliśmy trochę język i ogólnie polecam takie wyjazdy.

Robert Kirschniok I Ta

Do Berlina wyjechaliśmy pociągiem, jechaliśmy ok. 8 godzin. Gdy dojechaliśmy do Berlina udaliśmy się do metra. Kiedy dotarliśmy do Hotelu, wszyscy nas miło przywitali. Dostaliśmy swoje pokoje. Pod wieczór poznaliśmy grupę niemiecką, oraz francuska. Każdego dnia odbywały się animacje językowe, a następnie zwiedzaliśmy ciekawe miejsca. Byliśmy w Reichstagu, Muzeum techniki oraz w Strefie Ekologicznej. Animatorzy byli bardzo fajni, tłumaczyli wszystko na 3 języki (polski, niemiecki, francuski). Najfajniejszy był Simon, z którym można było porozmawiać na wszystkie tematy. Adzim, który tłumaczył nam wszystko na język polski. Wyjazd mi się bardzo podobał i z pewnością pojadę na następny.

Krzysztof Krajczyk 1 Tb
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś