1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconGazetka szkolna CE "Orbit Inside" zwycięzcą listopadowego konkursu zespołów redakcyjnych "JUNIOR MEDIA"
Miło nam poinformować, że nasza szkolna gazetka "Orbit Inside" przygotowana na platformie „Junior Media" znalazła się na liście zwycięzców listopadowego konkursu "Junior w druku". Na łamach wtorkowego wydania "Dziennika Zachodniego" ukazało się uzasadnienie wyboru.

O naszej gazetce napisano: "Nietypowe, a raczej niesztampowe rozwiązania graficzne na pierwszej stronie numeru, wyjątkowo spodobało się jurorom. I co ciekawe, również wewnątrz numeru możemy podziwiać fajne zdjęcia i równie dobre teksty. Zespół dziennikarski spisał się na medal."

Gratulacje zatem dla wszystkich szkolnych reporterów, fotografów, grafików; uczniów i nauczycieli wspierających prace naszych wewnętrznych "mediów". Jednocześnie zachęcamy do współpracy jeszcze tych niezdecydowanych, by zgłaszali się do pani Jolanty Leszczyńskiej pilotującej projekt "Junior Media" i rozpoczęli swoją dziennikarską przygodę.
Jednocześnie przypominamy, że "Junior Media" to edukacyjny projekt dzienników regionalnych Polskapresse, np. "Dziennika Zachodniego" i Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON umożliwiający na swojej platformie publikowanie gazetki on-line.
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś