1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconNASI STYPENDYŚCI
20 grudnia 2018r. w zabytkowej auli gliwickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego (ul. Kozielska 1) odbyła się uroczysta regionalna gala wręczania pamiątkowych dyplomów uczniom, którzy w tym roku szkolnym otrzymali prestiżowe stypendium premiera za wyniki w nauce.
Łącznie przyznano 56 stypendiów dla młodych ludzi z Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Knurowa i Pyskowic. Centrum Edukacji reprezentowali godnie Paulina Woźniak (II La) i Daniel Łątka (IV Ta) – oboje mieli średnią wyraźnie powyżej 5 i oczywiście zachowanie wzorowe (jako opiekun towarzyszył im mgr K. Kurczyna).
Na spotkaniu był śląski kurator oświaty, który wygłosił oryginalne przemówienie, akcentujące nie tylko rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości, ale także rolę kobiet, zwłaszcza matek, w polskiej historii i kulturze. Głos zabrał także dyrektor gliwickiej delegatury oraz dyr. szkoły, która udzieliła nam gościny. Przy okazji złożono wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Po wręczeniu dyplomów uczestnicy gali obejrzeli krótki program artystyczny (muzyka, śpiew i taniec), następnie uraczyli się smakowitymi przekąskami, ciastami i kawą. Całość trwała ok. 1,5 godziny.

KK
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś