1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Dla ucznia
  4. Dla rodzica
  5. Dokumenty
  6. Artykuły
  7. Multimedia

newsy iconKomunikat w sprawie stypendium 16 Kwietnia 2021
Dzień dobry, poniżej informacja otrzymana z Wydziału Oświaty UM Zabrze w sprawie realizacji drugiej części stypendium o charakterze socjalnym (dotyczy wnioskodawców, którzy otrzymali Decyzję w sprawie przyznania stypendium na rok szkolny 2020/21):
W związku z nową transzą dotacji na realizację stypendiów o charakterze socjalnym dla uczniów, do ich dalszej wypłaty wymagane jest złożenie wniosku o zmianę decyzji przyznającej stypendium. W tym celu należy złożyć oświadczenie o obecnej sytuacji dochodowej i rodzinnej (czy uległa zmianie, nie uległa zmianie) oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na zmianę decyzji przyznającej stypendium - Wzór
Jednocześnie informujemy, iż wypłata nowej transzy stypendium nastąpić może dopiero po dostarczeniu dokumentów potwierdzających wydatki na cele edukacyjne. Dokumenty muszą potwierdzać realizację wydatku, tj. rachunki muszą być potwierdzone dowodem zapłaty lub wydrukiem przelewu, faktury muszą mieć informację o ich opłaceniu, itd. Wszystkie dokumenty należy składać w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Świadczeń Rodzinnych przy ul. Wyzwolenia 9 (urna w przejściu).
Dodał: D.Stankowski
Deklaracja dostępności

Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2021
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
PO WER
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Zawód jutra
Aktywna tablica
Akademia Śląska
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
Elektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś