Lista przyjętych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LA) [O] ang-pol (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię 
1[18568]ADAMCZYK, FILIP
2[147998]Bachta, Alicja
3[180769]Barański, Alex
4[131062]Cheda, Mikołaj
5[35778]Furgała, Anna
6[217775]Gaik, Martyna
7[136988]Kochan, Bartosz
8[172103]Kusal, Aleksandra
9[145457]Madejek, Sebastian
10[177816]Mai, Bartosz
11[206641]Modzelewska, Oliwia
12[87934]Nerka, Dagmara
13[133910]Pieczyska, Oliwia
14[152058]Piorun, Zuzanna
15[55528]Plaza, Agata Malwina
16[172777]Tsaranenko, Alina
17[60198]Zimny, Alex
18[133033]Żak, Alex

Lista przyjętych

Lista przyjętych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LB) [O] biol-pol (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię 
1[169192]Jankowy, Roksana
2[107340]Jarasz, Magdalena
3[140281]Kazatel, Piotr
4[196998]Kopia, Wiktoria
5[46089]Krzyżankiewicz, Martyna
6[199985]Krzyżanowski, Marek
7[103215]Lic, Oliwier
8[29277]Nowiński, Wiktor
9[196893]Paszek, Wiktoria
10[216060]Paś, Jolanta
11[74487]Pawlik, Paweł
12[114517]Pisarek, Filip
13[117254]Podeszwa, Artur
14[36243]Szczerbik, Julia
15[146208]Żółtańska, Oliwia

Lista przyjętych

Lista przyjętych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LS) [MS] geogr-ang-wos (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię 
1[72897]Błażyca, Wiktor
2[28019]Budziński, Kacper
3[26837]Czolka, Antoni
4[124120]Demski, Bartosz
5[110184]Filipowicz, Michał
6[114108]Gierek, Maciej
7[55478]Janoska, Karol Marcin
8[39369]Janus, Jakub
9[92811]Janus, Michał
10[71404]Jastrzębski, Karol
11[83212]Kasperczyk, Tytus
12[120025]Kądziołka, Borys
13[115405]Kozaczuk, Michał
14[119321]Krótki, Remigiusz
15[132293]Kruszec, Filip
16[82998]KUŚMIERCZYK, BARTOSZ
17[32730]Kwiatek, Fabian
18[121842]Leśnik, Mateusz
19[109103]Maciejewski, Olivier
20[62267]Malurdy, Patryk
21[101057]MANSFELD, OLIVER
22[15624]Marzec, Dawid
23[15396]Marzec, Dominik
24[53987]Mędorowicz, Jan
25[64681]Migdalski, Marcin
26[110752]Mocek, Tomasz
27[92646]Nowacki, Przemysław
28[28987]Piernikarczyk, Mateusz
29[9592]Pirowicz, Przemysław
30[25993]Porwisz, Szymon
31[28650]Pośpeich, Kacper
32[29597]RYCHTA, MAKSYMILIAN
33[38618]Schulz, Paweł
34[80871]SOBCZYK, OLIVER
35[108499]Szczypczyk, Błażej
36[21285]Szefner, Franciszek Aleksander
37[17268]Szymański, Dominik
38[23939]Ślęzak, Bartosz
39[42897]Świetlicki, Jakub
40[76675]Wadas, Radosław
41[4955]Wawrzak, Piotr
42[13899]Wieczorek, Michał
43[93631]WIĘCEK, TYMON
44[3770]Wojciuch, Dominik
45[98527]Wydrzyński, Miłosz
46[46706]Zieliński, Dominik
47[54110]Zygmanski, Natan
48[37853]Żarski, Wiktor Józef

Lista przyjętych

Lista przyjętych
Technikum Nr 1 w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1TA) [O] Technik informatyk (ang-niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię 
1[10408]BEMBEN, MATEUSZ
2[56143]Brachmański, Dawid
3[10650]Ceglarek, Dawid
4[42305]Cichocka, Lena
5[83906]Draga, Dominik
6[202705]Dubets, Mykyta
7[95767]Duda, Kamil
8[59207]Gajda, Marcin
9[20056]Gohla, Bartosz
10[26982]Gołkowski, Mateusz
11[202066]Jeglorz, Adam
12[58731]Jurkiewicz, Mateusz
13[76840]Kafanke, Arkadiusz
14[41030]Klepacki, Jakub
15[41118]Kurzawa, Tomasz
16[59702]LASZCZAK, STANISŁAW
17[21007]Lempek, Bartosz
18[94181]Łąpieś, Wiktor
19[50968]Mikulski, Szymon
20[217713]Morcinek, Angelika
21[179854]Niekowal, Kuba
22[76291]Nowak, Jakub
23[124261]Nowak, Kacper
24[31469]Osik, Artur
25[174636]Pecyna, Samanta
26[218236]PIEPRZYCA, OLIVIER
27[79641]Połczyński, Dawid
28[216281]Reczek, Grzegorz
29[159927]Sabat, Nataniel
30[51633]Skrzypa, Kacper
31[114706]Smolnik, Aleksandra
32[167110]Smyk, Szymon
33[88847]Sochacki, Filip
34[131104]Spytkowski, Dominik
35[41989]Stolarczyk, Filip
36[21465]SUCHODOLSKI, KACPER
37[179069]Szymik, Olaf
38[1177]Szynkiewicz, Aleks
39[96457]Śmistek, Maciej
40[107375]WASIELEWSKI, OLIWIER
41[3223]Witała, Martin
42[121663]Zasada, Marcin
43[199184]Zieliński, Jakub
44[167002]Żyła, Dominika

Lista przyjętych

Lista przyjętych
Technikum Nr 1 w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1TB) [O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię 
1[111388]Boral, Tomasz
2[58930]Chmiel, Jakub
3[18305]DUDKIEWICZ, MICHAŁ
4[21147]Dziuba, Adam
5[48909]FEDAN, Filip
6[22060]Gawroński, Bartosz
7[144301]Hołda, Szymon
8[1273]JACKIEWICZ, DANIEL
9[116297]KALUS, JAKUB
10[116247]Kapela, Maksymilian
11[146216]Klimek, Piotr
12[16448]Kobyliński, Jakub
13[189243]Kossowski, Szymon
14[106270]Kowalski, Bartosz
15[211123]Kowalski, Michał
16[197154]Kubiszewski, Mateusz
17[24444]Langer, Seweryn
18[159289]Lipiński, Mateusz
19[149879]Maszerkowski, Ryszard
20[120336]Matlewski, Szymon
21[148249]Olejniczak, Aleksander
22[33862]Orzechowski, Jgor
23[93247]Pawlaczyk, Filip
24[55723]PAWLAK, BARTOSZ
25[48904]Piorun, Kacper
26[5071]PSUJEK, SZYMON
27[180180]Rutkowski, Arkadiusz
28[64954]Sikora, Marcel
29[118352]Skalmierski, Radosław
30[56466]Smaga, Adam
31[210125]Sufryd, Filip
32[189096]Suliga, Arkadiusz
33[20357]Świder, Damian
34[56286]Tomala, Oskar
35[51864]Trojnar, Jakub
36[163856]Trzeciak, Maksymilian
37[14681]Wilner, Tomasz
38[98880]Woźnik, Jakub
39[13834]Wydrych, Piotr
40[23635]Wylono, Tomasz
41[180207]Ziółkowski, Karol