Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LA) [O] ang-pol (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię
1[18568]ADAMCZYK, FILIP
2[147998]Bachta, Alicja
3[180769]Barański, Alex
4[131062]Cheda, Mikołaj
5[35778]Furgała, Anna
6[217775]Gaik, Martyna
7[59663]Jarzembowski, Filip
8[136988]Kochan, Bartosz
9[172103]Kusal, Aleksandra
10[145457]Madejek, Sebastian
11[177816]Mai, Bartosz
12[206641]Modzelewska, Oliwia
13[87934]Nerka, Dagmara
14[133910]Pieczyska, Oliwia
15[152058]Piorun, Zuzanna
16[55528]Plaza, Agata Malwina
17[172777]Tsaranenko, Alina
18[60198]Zimny, Alex
19[133033]Żak, Alex

Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LB) [O] biol-pol (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię
1[169192]Jankowy, Roksana
2[107340]Jarasz, Magdalena
3[140281]Kazatel, Piotr
4[196998]Kopia, Wiktoria
5[46089]Krzyżankiewicz, Martyna
6[199985]Krzyżanowski, Marek
7[103215]Lic, Oliwier
8[29277]Nowiński, Wiktor
9[196893]Paszek, Wiktoria
10[216060]Paś, Jolanta
11[74487]Pawlik, Paweł
12[114517]Pisarek, Filip
13[117254]Podeszwa, Artur
14[36243]Szczerbik, Julia
15[146208]Żółtańska, Oliwia

Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1LS) [MS] geogr-ang-wos (ang-fra,niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię
1[72897]Błażyca, Wiktor
2[28019]Budziński, Kacper
3[26837]Czolka, Antoni
4[124120]Demski, Bartosz
5[110184]Filipowicz, Michał
6[114108]Gierek, Maciej
7[55478]Janoska, Karol Marcin
8[39369]Janus, Jakub
9[92811]Janus, Michał
10[71404]Jastrzębski, Karol
11[83212]Kasperczyk, Tytus
12[120025]Kądziołka, Borys
13[115405]Kozaczuk, Michał
14[119321]Krótki, Remigiusz
15[132293]Kruszec, Filip
16[82998]KUŚMIERCZYK, BARTOSZ
17[32730]Kwiatek, Fabian
18[121842]Leśnik, Mateusz
19[109103]Maciejewski, Olivier
20[62267]Malurdy, Patryk
21[101057]MANSFELD, OLIVER
22[15624]Marzec, Dawid
23[15396]Marzec, Dominik
24[53987]Mędorowicz, Jan
25[64681]Migdalski, Marcin
26[110752]Mocek, Tomasz
27[92646]Nowacki, Przemysław
28[28987]Piernikarczyk, Mateusz
29[9592]Pirowicz, Przemysław
30[25993]Porwisz, Szymon
31[28650]Pośpeich, Kacper
32[128877]Rusiński, Alan
33[29597]RYCHTA, MAKSYMILIAN
34[38618]Schulz, Paweł
35[80871]SOBCZYK, OLIVER
36[108499]Szczypczyk, Błażej
37[21285]Szefner, Franciszek Aleksander
38[17268]Szymański, Dominik
39[23939]Ślęzak, Bartosz
40[42897]Świetlicki, Jakub
41[76675]Wadas, Radosław
42[4955]Wawrzak, Piotr
43[13899]Wieczorek, Michał
44[93631]WIĘCEK, TYMON
45[3770]Wojciuch, Dominik
46[98527]Wydrzyński, Miłosz
47[46706]Zieliński, Dominik
48[54110]Zygmanski, Natan
49[37853]Żarski, Wiktor Józef

Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych
Technikum Nr 1 w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1TA) [O] Technik informatyk (ang-niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię
1[10408]BEMBEN, MATEUSZ
2[56143]Brachmański, Dawid
3[10650]Ceglarek, Dawid
4[42305]Cichocka, Lena
5[7377]Del, Dawid
6[83906]Draga, Dominik
7[202705]Dubets, Mykyta
8[95767]Duda, Kamil
9[59207]Gajda, Marcin
10[20056]Gohla, Bartosz
11[26982]Gołkowski, Mateusz
12[202066]Jeglorz, Adam
13[58731]Jurkiewicz, Mateusz
14[76840]Kafanke, Arkadiusz
15[41030]Klepacki, Jakub
16[41118]Kurzawa, Tomasz
17[59702]LASZCZAK, STANISŁAW
18[21007]Lempek, Bartosz
19[94181]Łąpieś, Wiktor
20[50968]Mikulski, Szymon
21[217713]Morcinek, Angelika
22[179854]Niekowal, Kuba
23[76291]Nowak, Jakub
24[124261]Nowak, Kacper
25[31469]Osik, Artur
26[174636]Pecyna, Samanta
27[218236]PIEPRZYCA, OLIVIER
28[79641]Połczyński, Dawid
29[216281]Reczek, Grzegorz
30[159927]Sabat, Nataniel
31[51633]Skrzypa, Kacper
32[114706]Smolnik, Aleksandra
33[167110]Smyk, Szymon
34[88847]Sochacki, Filip
35[131104]Spytkowski, Dominik
36[41989]Stolarczyk, Filip
37[21465]SUCHODOLSKI, KACPER
38[179069]Szymik, Olaf
39[1177]Szynkiewicz, Aleks
40[96457]Śmistek, Maciej
41[107375]WASIELEWSKI, OLIWIER
42[3223]Witała, Martin
43[121663]Zasada, Marcin
44[199184]Zieliński, Jakub
45[167002]Żyła, Dominika

Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych
Technikum Nr 1 w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu
(1TB) [O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem)

Lp[Nr sys.]Nazwisko, imię
1[111388]Boral, Tomasz
2[58930]Chmiel, Jakub
3[18305]DUDKIEWICZ, MICHAŁ
4[21147]Dziuba, Adam
5[48909]FEDAN, Filip
6[22060]Gawroński, Bartosz
7[144301]Hołda, Szymon
8[1273]JACKIEWICZ, DANIEL
9[116297]KALUS, JAKUB
10[116247]Kapela, Maksymilian
11[146216]Klimek, Piotr
12[16448]Kobyliński, Jakub
13[189243]Kossowski, Szymon
14[106270]Kowalski, Bartosz
15[211123]Kowalski, Michał
16[197154]Kubiszewski, Mateusz
17[24444]Langer, Seweryn
18[159289]Lipiński, Mateusz
19[149879]Maszerkowski, Ryszard
20[120336]Matlewski, Szymon
21[148249]Olejniczak, Aleksander
22[33862]Orzechowski, Jgor
23[93247]Pawlaczyk, Filip
24[55723]PAWLAK, BARTOSZ
25[48904]Piorun, Kacper
26[5071]PSUJEK, SZYMON
27[180180]Rutkowski, Arkadiusz
28[64954]Sikora, Marcel
29[103140]Siwek, Marta
30[118352]Skalmierski, Radosław
31[56466]Smaga, Adam
32[210125]Sufryd, Filip
33[189096]Suliga, Arkadiusz
34[20357]Świder, Damian
35[56286]Tomala, Oskar
36[51864]Trojnar, Jakub
37[163856]Trzeciak, Maksymilian
38[14681]Wilner, Tomasz
39[98880]Woźnik, Jakub
40[13834]Wydrych, Piotr
41[23635]Wylono, Tomasz
42[180207]Ziółkowski, Karol