Rekrutacja
DNI OTWARTE CENTRUM EDUKACJI

DNI OTWARTE CENTRUM EDUKACJI 21 - 22 KWIETNIA 2016

 Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Centrum Edukacji, tj. Gimnazjum nr 11, Technikum nr 1 oraz IX Liceum Ogólnokształcącego, serdecznie zapraszają na dni otwarte, które odbędą się 21 i 22 kwietnia 2016r.

W ramach spotkań z młodzieżą zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna naszej szkoły, ciekawe lekcje otwarte, gry i zabawy.

Zapraszamy uczniów Państwa Szkół według następującego harmonogramu:

21 kwietnia 2016 r. w godzinach od 10.00 do 14.00. nauczyciele i uczniowie przeprowadzą pokaz oraz zajęcia z programowania LEGOMINDSTORMS oraz zaprezentują kierunki kształcenia w zawodach: technik informatyk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik chłodnictwa i klimatyzacji,

22 kwietnia 2016 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 odbędzie się na sali gimnastycznej konwencja fitness. Instruktorzy i trenerzy przeprowadzą zajęcia fitness (prosimy w związku z tym, aby zainteresowana młodzież miała ze sobą strój sportowy).

Równocześnie prosimy o przekazanie zaproszenia rodzicom uczniów Waszych Szkół, na których czekać będziemy 21 kwietnia 2016 r. w godzinach od 16:00 do 19:00. Na spotkaniu zaprezentujemy szkoły i kierunki kształcenia oraz w dyskusji odpowiemy na pytania dotyczące kształcenia w gimnazjum i w szkołach ponadgimnazjalnych.

Z uwagi na sprawną organizację spotkań z uczniami (dni otwarte dla uczniów) prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o swoim przybyciu. Na zgłoszenia czekać będziemy pod numerem telefonu 32 271 05 53 (sekretariat) oraz za pośrednictwem poczty e-mail: centrum_edukacji@onet.eu do dnia 18 kwietnia 2016r.

Serdecznie zapraszamy Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Centrum Edukacji
Deklaracja dostępności Dziennik elektroniczny Vulcan Dziennik elektroniczny Vulcan
Facebook Centrum Edukacji
youngface.tv/centrum-edukacji
Multi News/centrum-edukacji
Brazowa tarcza 2015
Szkolny Klub Sportowy GWAREK Zabrze
Erasmus plus
nasza jakość twoja szansa
Wyższa Szkoła Techniczna
Biuletyn Informacji Publicznej - Zabrze
System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejLista artykułów  • Lista gazetki  • Newsy
Valid XHTML 1.0  • Valid CSS 3
Daniel 'zoNE' Gabryś